سئو - بهینه سازی برای موتور های جستجو

غالبا طراحی وب سایت با بالاترین استاندارد های گرافیکی ولی بدون بازدید کننده، کارکرد مناسبی برای اکثر صاحبان وب سایت ندارد. یکی از لازمه های افزایش ترافیک وب سایت، شناسایی مناسب آن در موتورهای جستجو است. به همین منظور لازم است تا وب سایت به شیوه های مختلف برای موتورهای جستجو بهینه شود.

به مجموعه فعالیت های بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو به اختصار سئو گفته می شود. سئو که تلفظ فارسی SEO است سر نام واژه های انگلیسی Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است.

خدمات سئو

طراحی وب ایران با پیگیری جدیدترین تغییرات در موتورهای جستجو و استفاده آخرین راه کارهای متخصصان این صنعت در دنیا سعی می کند بسته های پیشنهادی زیر را برای افزایش کارایی و کیفیت سایت ارائه دهد.

در زیر فهرست خدمات سئو / SEO و بهینه سازی سایت برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو توسط طراحی وب ایران ارائه می شود

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چیست؟

هدف از سئو سایت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی، به زبان بسیار ساده، تلاش برای افزایش ترافیک وب سایت، بالاتر رفتن رتبه سایت در الکسا و ارتقا وب سایت به صفحه اول گوگل با استفاده از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

سئوسازی از یک طرف شامل بررسی و تحلیل کسب و کار و از سوی دیگر بررسی و پیدا کردن عبارت های مورد علاقه و جستجو شده ی مخاطبان یک کسب و کار است. عبارت ها و کلمات جستجو شده در موتورهای جستجو مشخص کننده نقطه هدف برای هر کسب و کار اینترنتی است. پیدا کردن این عبارات و کلمات کلیدی و بهینه سازی سایت برای تشخیص آن در هنگام جستجوی این کلید واژه ها به عنوان نتیجه جستجو در موتورهای جستجو، به اختصار بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو نام دارد.

شیوه بهینه سازی سایت

بیش از صدها فاکتور تاثیر گذار توسط ربات های موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت مورد استفاده قرار می گیرد. واضح است که اطلاع از این عوامل می تواند باعث بهبود رتبه سایت و کم کردن هزینه سئو سایت گردد، اما این اطلاعات محرمانه هستند.

گمانه زنی های کارشناسان در سراسر جهان که با توجه به بررسی شواهد، تحلیل نتایج آماری، بررسی مکتوبات منتشر شده توسط تیم های مرتبط با الگوریتم های جستجو و اطلاعیه های رسمی موتورهای جستجو صورت می گیرد، می تواند نشان دهنده قسمت زیادی از پارامترهای موثر در بهینه سازی صفحات وب و وب سایت در موتورهای جستجو باشد. سیاست سئو طراحی وب ایران ارائه خدمات به مشتریان و یا همکاری با دوستان برای این امر است.

به همین منظور فهرست کارهایی که ما برای مشتریان انجام می دهیم به صورت مشروح در بالا ارائه شده است. شما می توانید از خدمات طراحی وب ایران برای سئو سایت استفاده کنید یا خودتان آستین ها را بالا زده و با استفاده از اطلاعات و راهنمایی های مطرح شده، شروع به بهینه سازی سایت یا همان سئو کنید.

البته نقش صاحبان کسب و کار نیز مهم است. یکی از نکات بسیار قابل تامل، صبر و گرفتن تصمیم های پرحوصله است. الگوریتم های موتورهای جستجو غالبا با زمان رابطه خوبی دارند و از رتبه بندی سریع و افزایش رتبه سایت در کمتر از یک ماه یا چند ماه جلوگیری می کنند.


ثبت سفارش خدمات مشاوره و نظارت بر سئو