خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت و نرم افزارها

هر یک از سیستم های نرم افزاری وب، موبایل یا دسکتاپ برای صحت اجرا و ارائه خدمت به شیوه مطلوب نیازمند سرویس خدمات پشتیبانی و نگهداری می باشد.

طراحی وب ایران توانسته است با ارائه یک بستر مبتنی بر وب با نام سامانه کاربران طراحی وب ایران تمامی درخواست های مشتریان را به صورت آنلاین، 24 روز و 7 روز هفته و در تمام ایام سال به سرعت دریافت کرده سریعا نسبت به رفع مشکل یا ارائه خدمت توسط کارشناسان حرفه ای اقدام نماید.

هزینه افزودن ویژگی های جدید، توسعه سیستم، اعزام کارشناس به محل، نصب و راه اندازی در محل، آموزش، مشاوره و یا سایر مواردی که در سیستم درج نشده است یا خارج از پروسه پشتیبانی و نگهداری می شود، بر اساس آخرین تعرفه نرخ پایه خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک نظام صنفی رایانه ای کشور قابل محاسبه است. کلیدهای زیر لینک های سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است و در صورت وجود مشکل عبارت تعرفه نرخ پایه خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک نظام صنفی رایانه ای کشور را گوگل کنید.

پشتیبانی و نگهداری - پایه

در سرویس سالیانه خدمات پشتیبانی و نگهداری - پایه هدف اصلی وجود یک تیم پشتیبان، برای پشتیبانی در موارد ضروری، سرکشی های متناوب - ماهیانه و به روزآوری های حداقلی است.

با خرید این بسته ی پشتیبانی، در مواقع ضروری یا مشکلات بحرانی، تیم پشتیبانی طراحی وب ایران در کنار شماست.

پشتیبانی و نگهداری - استاندارد

در سرویس سالیانه خدمات پشتیبانی و نگهداری - استاندارد یک تیم حرفه ای و مجرب فقط با ارسال تیکت، فعالیت خود را برای پاسخگویی تیکت آغاز می کند. این سرویس علاوه بر سرکشی های متناوب - هفتگی و به روزآوری های درخواستی تمامی تیکت های پشتیبانی و نگهداری مشتری را نیز انجام خواهد داد.

با خرید این بسته پشتیبانی، نیازی به انجام تغییرات به صورت شخصی یا استخدام فرد یا تیم پشتیبانی در شرکت خود نخواهید داشت.

پشتیبانی و نگهداری - جامع

بسته خدمات سالیانه پشتیبانی و نگهداری - جامع شامل تمامی مزیت های سرویس سالیانه خدمات پشتیبانی و نگهداری - استاندارد به همراه امکان به روزآوری و ورود اطلاعات، مدیریت و پشتیبانی از شبکه های اجتماعی مرتبط با سرویس مشتری است. این سرویس شامل به روزآوری های متناوب و ورود اطلاعات با توجه به امکانات و متناسب با فرهنگ هر شبکه اجتماعی و انجام امور روزمره برای نگهداری صفحات اجتماعی است.

با این سرویس شما یک تیم کامل پشتیبانی بر نگهداری از سیستم خود خواهید داشت.