خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت و نرم افزارها

هر یک از سیستم های نرم افزاری وب، موبایل یا دسکتاپ برای صحت اجرا و ارائه خدمت به شیوه مطلوب نیازمند سرویس خدمات پشتیبانی و نگهداری می باشد.

طراحی وب ایران توانسته است با ارائه یک بستر مبتنی بر وب با نام سامانه کاربران طراحی وب ایران درخواست های مشتریان را به صورت آنلاین، 24 روز و 7 روز هفته و در تمام ایام سال به سرعت دریافت کرده و نسبت به رفع مشکل یا ارائه خدمت توسط کارشناسان حرفه ای اقدام نماید.

تعرفه خدمات پشتیبانی، هزینه افزودن ویژگی های جدید، توسعه سیستم، اعزام کارشناس به محل، نصب و راه اندازی در محل، آموزش، مشاوره و سایر مواردی که در سیستم درج نشده است یا خارج از پروسه پشتیبانی و نگهداری می شود، بر اساس آخرین تعرفه نرخ پایه خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک نظام صنفی رایانه ای کشور قابل محاسبه است. کلید زیر لینک دسترسی به آخرین تعرفه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است. در صورت وجود مشکل می توانید عبارت تعرفه نرخ پایه خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک نظام صنفی رایانه ای کشور را گوگل کنید. همچنین برای اطلاع از آخرین تعرفه خدمات طراحی صفحات وب، واسط گرافیکی نرم افزار، لوگو، مشاوره، هویت بصری می توانید به آخرین تعرفه رسمی خدمات و آثار طراحان گرافیک ایران مراجعه فرمایید.

پشتیبانی و نگهداری - پایه

با خرید سرویس سالیانه خدمات پشتیبانی و نگهداری - پایه، شما می توانید برای پشتیبانی در موارد ضروری، یا پاسخگویی به مشکلات پایه به صورت حداقلی، از وجود یک تیم پشتیبانی مجرب در کنار خود استفاده فرمایید.

با خرید این بسته پشتیبانی، در مواقع ضروری یا برخورد با مشکلات بحرانی، تیم پشتیبانی طراحی وب ایران در کنار شماست.

پشتیبانی و نگهداری - استاندارد

در سرویس سالیانه خدمات پشتیبانی و نگهداری - استاندارد، یک تیم حرفه ای و مجرب فقط با ارسال تیکت، فعالیت خود را برای پاسخگویی به پرسش و رفع مشکل آغاز می کند. این سرویس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره فنی و رفع ایرادهای گزارش شده، مجموعه ای از خدمات نگهداری دوره ای سیستم را نیز انجام خواهد داد.

با خرید این بسته پشتیبانی، نیازی به انجام تغییرات به صورت شخصی یا استخدام فرد یا تیم پشتیبانی در شرکت نخواهید داشت.

پشتیبانی و نگهداری - جامع

خدمات سالیانه پشتیبانی و نگهداری - جامع شامل نگهداری، سرکشی های متناوب، به روزآوری های سیستمی و دستی، رفع ایرادها، حل مشکلات، پاسخگویی به سوالات، ارائه خدمات مشاوره ای غیر حضوری و امکان ورود اطلاعات به صورت محدود است.

با این سرویس شما یک تیم کامل پشتیبانی و نگهداری سیستم را در کنار خود خواهید داشت.