ثبت دامنه

طراحی وب ایران امکان ثبت دامنه با نام هویت حقیقی یا حقوقی شما به همراه مشاوره برای ثبت دامنه و انتخاب نام مناسب برای کسب و کار و هدف شما ارائه می دهد. قیمت های بسیار مناسب و ارائه یک سامانه جامع مدیریت و کنترل دامنه های خریداری شده از مزایای تهیه دامنه در طراحی وب ایران است. شما همواره می توانید با استفاده از پنل کاربران و ثبت تیکت درخواست های خود را برای دریافت خدمات پشتیبانی ارسال دارید.
همچنین سفارش های شما در سامانه کاربران ثبت شده و در زمان های نزدیک به انقضای سرویس ایمیل های هشدار برای شما ارسال می دارد. علاوه بر همه این موارد امکان ثبت پسوندها یا TLD های ویژه را می توانید از طراحی وب ایران انتظار داشته باشید. در زیر با چند نمونه از این دامنه های آشنا می شوید.

پسوندهای دامنه

در فهرست زیر می توانید انواع پسوندهای دامنه های مختلف را مشاهده فرمایید

شرایط ثبت دامنه

طراحی وب ایران با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر و خوش نام بین المللی صادر کننده دامنه خدمات ثبت دامنه با پسوندهای مختلف را بر عهده دارد. شما می توانید دامنه خود را با هویت ایرانی و آدرس ایرانی یا کسب و کار بین المللی خود را با هویت بین المللی ثبت فرمایید. تمامی اطلاعات دامنه شما با نام و مشخصات دقیق شما یا کسب و کار شما و با رعایت تمامی اصول و ضوابط مطروحه و به بهترین نحو توسط کارشناسان مجرب ما ثبت می شود.

  • طراحی وب ایران از ثبت دامنه با هویت جعلی معذور است.
  • طراحی وب ایران از ثبت دامنه برای فعالیت های غیرقانونی یا اهداف مغایر با قانون معذور است.
  • ثبت دامنه ملی مانند پسوندهای .IR نیازمند دریافت شناسه از سایت ایرنیک (مرکز ثبت دامنه های کشور) است.
  • طراحی وب ایران خدمات ثبت دامنه با حروف فارسی (IDN) را نیز ارائه می دهد.

حفاظت از حریم خصوصی صاحب دامنه

با استفاده از سرویس Domain Privacy Protection یا سرویس حفاظت از حریم صاحب دامنه شما می توانید از هویت خود به عنوان صاحب دامنه محافظت فرمایید. این سرویس به نام هایی مانند Whois Privacy یا محافظت از شناسه نیز معروف است. از امکانات این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جلوگیری از افشای اطلاعات صاحب اصلی دامنه
  • جایگزین کردن اطلاعات مجازی به جای چهار هویت (ثبت کننده، فنی، مالی و ادمین) دامنه
  • جلوگیری از دسترسی ربات ها یا افراد به ایمیل صاحب دامن
  • جلوگیری از دریافت ایمیل های اسپم ناخواسته

لازم به توضیح است که این سرویس تا پیش از ماه May سال 2019 به صورت رایگان بوده است و پس از آن به صورت سالیانه محاسبه می‌ شود. همچنین این خدمات شامل دامنه های ملی مانند .IR یا .CN یا .US و مانند آن نیست.