برنامه نویسی موبایل

از برنامه های موبایل می توان برای گسترش کسب و کارهای نوپا یا ورود به حوزه های تجارت، سلامت، بانکداری، سیستم های دولتی و فروشگاه های اینترنتی، سیستم های آموزش، سیستم های حقوقی، توسعه اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر استفاده نمود. برنامه های موبایل ویندوز با ویژگی منحصر به فرد قابلیت بر روی موبایل و دسکتاپ و رقبای کم می تواند بازار جدید برای رقابت باشد.

برنامه نویسی موبایل - ویندوز

به صورت خلاصه سرویس برنامه نویسی موبایل - ویندوز برنامه نویسی App های موبایل های ویندوزی است که توانایی اجرا بر روی کامپیوتر و موبایل را دارا می باشند.

نرم افزارهای یونیورسال ویندوز که بر پایه ویندوز 10 نوشته می شوند و با نام Universal Window App شناخته می شوند دارای مزایای قابل توجهی می باشند. از مهمترین مزیت های برنامه های یونیورسال ویندوز، امکان اجرا این برنامه ها بر روی سکوهای مختلف است، به نحوی که هر برنامه ویندوزی می تواند هم بر روی دسکتاپ کامپیوترهای شخصی - PC و هم بر روی موبایل، فبلت، تبلت، تلویزیون و حتی کنسول بازی Xbox اجرا شود. همچنین با توجه به کمتر بودن App های موجود برای ویندوز (تا سال 2015) نسبت به اندروید و اپل، شما می توانید از این موقعیت استفاده کرده و شانس خود را برای توسعه کسب و کار در یک بستر بزرگ با رقبای کمتر بیازمایید.

برنامه نویسی زیرساخت

یکی از سرویس های موردنیاز برای برنامه نویسی برنامه های موبایلی، راه ا ندازی سروری با امکان دسترسی به یک پایگاه داده و منابع مشترک است که سرویس برنامه نویسی زیرساخت نام دارد.

در صورتی که لازم باشد برنامه های ویندوز موبایل یا دسکتاپ با برنامه های موبایل اندروید / Android App و برنامه موبایل اپل / iOS App ارتباط داشته باشد نیازمند یک بستر مشترک ارتباطی بر روی یک سرور مشترک یا اینترنت می باشیم. پیشنهاد ما برای این پیاده سازی این بستر، استفاده از ASP.NET Web API است. بستر نرم افزاری RESTful یک پلتفرم ایده آل برای ارتباط بین برنامه های موبایل ویندوز، اپل، اندروید و برنامه های مبتنی بر وب با بانک اطلاعاتی و سایر منابع سرور است.

فرایند انجام پروژه

شیوه کلی انجام پروژه های طراحی و پیاده سازی برنامه های موبایلی یا بستر موبایل به صورت کلی به شرح زیر است. البته مراحل انجام هر پروژه با توجه به نوع سرویس انتخابی، مشخصات درخواستی، نیازمندی های ویژه مشتری و بسیاری از موارد دیگر متفاوت است. اطلاعات زیر می تواند شمای کلی از یک پروژه طراحی و پیاده سازی یک برنامه موبایلی را به صورت کلی به شما نشان دهد.

 • ثبت سفارش

  با استفاده از سامانه کاربران - قسمت ثبت سفارش می توانید سفارش خود را در سیستم ثبت فرمایید.

 • تایید سفارش

  حداکثر یک روز کاری

  سفارش شما توسط کارشناسان فروش و فنی بررسی شده و سپس تایید می گردد. سفارش های تایید شده امکان چاپ به صورت فاکتور به همراه قرارداد الحاقی را دارد.

 • پرداخت

  پس از مشاهده صورتحساب چاپی و قرائت قرارداد و پرداخت مبلغ پیش پرداخت (حداقل 50 درصد مبلغ قرارداد) کار رسما شروع می شود

 • دریافت تایید طرح تصویری

  حداکثر یک هفته

  یک یا چند تصویر متناسب با توافقات صورت گرفته برای شما طراحی و آماده شده و جهت تصمیم گیری برای شما ارسال می گردد.

 • راه اندازی اولیه

  کمتر از دو هفته

  نسخه اولیه نرم افزار برای دریافت بازخوردها و پیشنهادهای اولیه راه اندازی و تحویل می شود.

 • ثبت اطلاعات

  فوری

  اطلاعات اولیه یا نمونه خود را می توانید به صورت آنلاین و از طریق یک تیکت ارسال کنید تا از نتیجه بررسی کارشناسان فنی بر روی آن به صورت آنلاین مطلع شوید.

 • نسخه نهایی

  حداکثر یک ماه

  افزودن ویژگی های درخواستی و رفع نواقص با دریافت بازخوردهای شما انجام می پذیرد. در انتهای این فاز، تمامی اطلاعات در نرم افزار قرار گرفته و تمامی درخواست ها پوشش داده شده و نسخه نهایی اجرایی می شود.

 • تسویه حساب

  تحویل نرم افزار و دریافت الباقی مبلغ قرارداد (50 درصد مبلغ باقی مانده)

 •  
 • خدمات پشتیبانی و نگهداری

  شما می توانید برای سفارش، تمدید یا ارتقا خدمات پشتیبانی و نگهداری از بین انواع بسته های خدمات پشتیبانی و نگهداری، یک مورد را انتخاب کرده و خریداری نمایید.